Výsledky Okresního přeboru družstvo C
Všechny výsledky najdete na webu Kuzelky.com nebo klikněte zde:
https://kuzelky.com/index.php?poi=uvod#tab_odk
Jaro 2024
17. kolo – 1/3 – TJ Kovostroj Děčín C × Sokol Roudnice nad Labem
16. kolo – 22/2 – KO Česká Kamenice B × TJ Kovostroj Děčín C
15. kolo – 9/2 – Sokol Ústí n. L. B × TJ Kovostroj Děčín C
14. kolo – 2/2 – TJ Kovostroj Děčín C × TJ Sokol Duchcov C
13. kolo 19/1 – TJ Union Děčín × TJ Kovostroj Děčín C
12. kolo 12/1 – TJ Kovostroj Děčín C × TJ Teplice Letná D
Podzim 2023
11. kolo 1/12 – TJ Kovostroj Děčín C × TJ Teplice Letná C
10. kolo 25/11 – TJ Teplice Letná D × TJ Kovostroj Děčín C
9. kolo SK Verneřice B × TJ Kovostroj Děčín C
8. kolo TJ Kovostroj Děčín C × KK Hvězda Trnovany
7. kolo Sokol Ústí n. L. C × TJ Kovostroj Děčín C
6. kolo TJ Kovostroj Děčín C × TJ Union Děčín
5. kolo TJ Kovostroj Děčín C × SKK Bohušovice C
Míra Rejchrt nahrál v prvním náhozu 71 kuželek krásným výkonem 449. Jirka s Janou z tohoto náskoku ukrojili 52 bodů, takže se vedení smrsklo na 19 kuželek. Oběma se nezdařila dorážka díky spoustě újezdů.
Naštěstí jsme nasadili dotahováka Toníka, který překonal Míru svými 451 shozenými kuželkami a udržel tak náskok a uhrál bod. Blahopřejeme k vítězství.
4. kolo Sokol Roudnice nad Labem × TJ Kovostroj Děčín C
3. kolo TJ Kovostroj Děčín C × KO Česká Kamenice B
2. kolo TJ Kovostroj Děčín C × Sokol Ústí n. L. B
1. kolo Duchcov C × TJ Kovostroj Děčín C
18. kolo TJ Kovostroj Děčín C × SKK Bohušovice C
17. kolo KO Česká Kamenice B × TJ Kovostroj Děčín C
16. kolo TJ Kovostroj Děčín C × TJ Teplice Letná D
15. kolo TJ Teplice Letná C × TJ Kovostroj Děčín C
12. kolo TJ Union Děčín × TJ Kovostroj Děčín C (dohrávka)
13. kolo Sokol Roudnice nad Labem × TJ Kovostroj Děčín C (předehraný zápas)
11. kolo TJ Kovostroj Děčín C × TJ Lokomotiva Ústí n. L. D
10. kolo Sokol Ústí n. L. C × TJ Kovostroj Děčín C
9. kolo SKK Bohušovice C × TJ Kovostroj Děčín C
8. kolo TJ Kovostroj Děčín C × KO Česká Kamenice B
7. kolo TJ Teplice Letná D x TJ Kovostroj Děčín C
6. kolo TJ Kovostroj Děčín C × TJ Teplice Letná C
5. kolo Sokol Ústí n. L. B × TJ Kovostroj Děčín C
4. kolo TJ Kovostroj Děčín C × Sokol Roudnice nad Labem
3. kolo TJ Kovostroj Děčín C × TJ Union Děčín
2. kolo Kovostroj Děčín C – TJ Lokomotiva Ústí n. L. D
1. kolo Kovostroj Děčín C – Sokol Ústí nad Labem C