Rozpisy soutěží
Rozpisy divize, krajského a okresního přeboru
Na konci každého plného rozpisu najdete také kontakty na jednotlivé kuželny.
Severočeská divize starty Děčín – družstvo A
Podzim 2023
Zápas | Datum | Venku Doma | Den | Čas | Soupeř |
---|---|---|---|---|---|
1. | 15.09.2023 | D | pá | 17:00 | TJ Jiskra Nový Bor |
2. | 23.09.2023 | D | so | 09:00 | TJ Lokomotiva Ústí n. L. B |
3. | 30.09.2023 | D | so | 09:00 | KO Česká Kamenice |
4. | 14.10.2023 | V | so | 09:00 | SK Skalice |
5. | 21.10.2023 | D | so | 09:00 | SKK Bohušovice B |
6. | 28.10.2023 | D | so | 09:00 | ASK Lovosice |
7. | 4.11.2023 | D | so | 09:00 | TJ Lokomotiva Žatec |
8. | 11.11.2023 | D | so | 09:00 | TJ VTŽ Chomutov |
9. | 17.11.2023 | V | pá | 17:00 | TJ Lokomotiva Liberec |
10. | 24.11.2023 | V | pá | 09:00 | Biž. Jablonec |
11. | 02.12.2023 | D | so | 09:00 | SK Šluknov |
Jaro 2024
Zápas | Datum | Venku Doma | Den | Čas | Soupeř |
---|---|---|---|---|---|
12. | 13.01.2024 | D | so | 09:00 | Biž. Jablonec |
13. | 20.01.2024 | V | so | 09:00 | ASK Lovosice |
14. | 02.02.2024 | V | so | 09:00 | TJ Jiskra Nový Bor |
15. | 09.02.2024 | V | pá | 17:00 | TJ TJ Lokomotiva Ústí n. L. B |
16. | 23.02.2024 | V | pá | 17:00 | KO Česká Kamenice |
17. | 02.03.2024 | D | so | 09:00 | SK Skalice |
18. | 08.03.2024 | V | so | 09:00 | SKK Bohušovice B |
19. | 16.03.2024 | V | so | 09:00 | TJ Lokomotiva Žatec |
20. | 23.03.2024 | V | so | 09:00 | TJ VTŽ Chomutov |
21. | 06.04.2024 | D | so | 09:00 | TJ Lokomotiva Liberec |
22. | 13.04.2024 | V | so | 09:00 | TJ SK Šluknov |
Plná verze:
Krajský přebor starty Děčín – družstvo B
Podzim 2023
Zápas | Datum | Venku Doma | Den | Čas | Soupeř |
---|---|---|---|---|---|
1. | 14.09.2023 | V | st | 17:00 | TJ Kuželky Česká Lípa C |
2. | 22.09.2023 | D | čt | 17:00 | TJ Kuželky Česká Lípa B |
3. | 29.09.2023 | D | čt | 17:00 | SK Skalice B |
4. | 07.10.2023 | V | pá | 17:00 | TJ Doksy B |
5. | 13.10.2023 | V | čt | 17:00 | SK Skalice C |
6. | 20.10.2023 | D | čt | 17:00 | TJ Sokol Blíževedly |
7. | 27.10.2023 | D | čt | 17:00 | TJ Doksy A |
8. | 03.11.2023 | V | čt | 17:00 | TJ Lokomotiva Liberec B |
9. | 10.11.2023 | D | čt | 17:00 | TJ Bižuterie Jablonec n.N. A |
10. | 17.11.2023 | V | čt | 17:00 | TJ Bižuterie Jablonec n.N. B |
11. | 24.11.2023 | D | čt | 17:00 | OK Mikulášovice |
12. | 01.12.2023 | D | čt | 17:00 | TJ Spartak Chrastava |
13. | 09.12.2023 | V | pá | 17:00 | SK Šluknov B |
Jaro 2024
Zápas | Datum | Venku Doma | Den | Čas | Soupeř |
---|---|---|---|---|---|
14. | 11.01.2024 | D | čt | 17:00 | SK Šluknov B |
15. | 18.01.2024 | V | pá | 17:00 | TJ Bižuterie Jablonec n. N. B |
16. | 01.02.2024 | D | čt | 17:00 | TJ Kuželky Česká Lípa B |
17. | 07.02.2024 | V | st | 17:00 | TJ Kuželky Česká Lípa C |
18. | 16.02.2024 | V | pá | 17:00 | TJ Doksy A |
19. | 22.02.2024 | V | čt | 17:00 | SK Skalice C |
20. | 29.02.2024 | D | čt | 09:00 | SK Skalice B |
21. | 09.3.2024 | ||||
22. | 14.03.2024 | D | čt | 17:00 | TJ Lokomotiva Liberec B |
23. | 23.03.2024 | V | čt | 17:00 | TJ Sokol Blíževedly |
24. | 04.04.2024 | D | čt | 17:00 | OK Mikulášovice |
25. | 11.04.2024 | V | čt | 17:00 | TJ Spartak Chrastava |
26. | 18.04.2024 | D | čt | 09:00 | TJ Doksy A |
Plná verze:
Okresní přebor B starty Děčín – družstvo C
Podzim
Zápas | Datum | Venku Doma | Den | Čas | Soupeř |
---|---|---|---|---|---|
1. | 15.09.2023 | V | pá | 18:00 | TJ Sokol Duchcov C |
2. | 22.09.2023 | D | pá | 17:00 | Sokol Ústí n. L. B |
3. | 29.09.2023 | D | pá | 17:00 | KO Česká Kamenice B |
4. | 13.10.2023 | V | pá | 17:00 | Sokol Roudnice nad Labem |
5. | 20.10.2023 | D | pá | 17:00 | SKK Bohušovice C |
6. | 27.10.2023 | D | pá | 17:00 | TJ Union Děčín |
7. | 03.11.2023 | V | pá | 17:00 | Sokol Ústí n. L. C |
8. | 10.11.2023 | D | pá | 17:00 | KK Hvězda Trnovany |
9. | 17.11.2023 | V | pá | 17:00 | SK Verneřice B |
10. | 25.11.2023 | V | so | 16:00 | TJ Teplice Letná D |
11. | 01.12.2023 | D | pá | 17:00 | TJ Teplice Letná C |
Jaro
Zápas | Datum | Venku Doma | Den | Čas | Soupeř |
---|---|---|---|---|---|
12. | 12.01.2024 | D | pá | 17:00 | TJ Teplice Letná D |
13. | 19.01.2024 | V | pá | 17:00 | TJ Union Děčín |
14. | 02.02.2024 | D | pá | 17:00 | TJ Sokol Duchcov C |
15. | 19.02.2024 | V | pá | 17:00 | Sokol Ústí n. L. B |
16. | 22.02.2024 | V | pá | 17:00 | KO Česká Kamenice B |
17. | 01.03.2024 | D | pá | 17:00 | Sokol Roudnice nad Labem |
18. | 08.03.2024 | V | pá | 17:00 | SKK Bohušovice C |
19. | 15.03.2024 | D | pá | 17:00 | Sokol Ústí n. L. C |
20. | 21.03.2024 | V | čt | 18:00 | KK Hvězda Trnovany |
21. | 05.04.2024 | D | pá | 17:00 | SK Verneřice B |
22. | 13.04.2024 | V | so | 16:00 | TJ Teplice Letná C |
Plná verze: